Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
Правила Конкурсу есе «Новий Трудовий кодекс – крок у майбутнє чи у минуле» Друк
Конкурс
Вівторок, 05 січня 2010, 00:00
Офіційні правила (умови)
Конкурсу есе «Новий Трудовий кодекс – крок у майбутнє чи у минуле»

 

1. Організатори Конкурсу есе «Новий Трудовий кодекс – крок у майбутнє чи у минуле»

1.1. Організаторами Конкурсу есе «Новий Трудовий кодекс – крок у майбутнє чи у минуле» (або надалі – Конкурс).

2. Період проведення Конкурсу

2.1. Конкурс проводиться в період з «4» січня 2009 року по «12» травня 2010 року.

 

3. Учасники Конкурсу

3.1. Учасниками Конкурсу можуть бути студенти й молоді фахівці віком від 18 до 30 років.

4. Умови реєстрації та участі в Конкурсі

4.1. Реєстрація учасників Конкурсу буде здійснюватись на Інтернет-сайті http://trudovepravo.com.ua шляхом надіслання заповненої анкети учасника Конкурсу та есе на Конкурс.

4.2. До участі у Конкурсі приймаються есе науково-публіцистичного змісту на тему «Новий Трудовий кодекс – крок у майбутнє чи у минуле» обсягом 1000-1500 слів, українською або російською мовами (надалі - Роботи). Роботи мають бути оригінальними й раніше не опублікованими.

4.3. Роботи приймаються до 20 березня 2010 року в електронному вигляді на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду в форматі *.doc, *.txt або *.rtf.

4.4. Роботи будуть опубліковані на Інтернет-сайті http://trudovepravo.com.ua із зазначенням автора матеріалу, а переможців буде нагороджено призами.

5. Комісії Конкурсу

5.1. До складу комісії Конкурсу входять:

  • Гончарук Михайло Петрович (адвокат),
  • Пінчук Олександр Григорович (адвокат)
  • Нечипоренко Андрій Володимирович (адвокат)

5.2. До складу комісії з підрахунку голосів Конкурсу входять:

  • Адамовська Оксана Михайлівна (радник з фінансово-облікових питань)
  • Гаранюк Оксана Зіновіївна (приватний нотаріус)
  • Аббасова Анна Володимирівна (консультант з питань трудових правовідносин)
  • Гончарова Марина Вікторівна (завідувач юридичного відділу Європейського університету)

 

6. Порядок визначення переможців Конкурсу

6.1. Попередня оцінка Робіт відбуватиметься експертами-юристами Організаторів Конкурсу.

Про відхилення Роботи автору буде шляхом надіслання електронного листа на e-mail адресу, вказану в анкеті учасника Конкурсу; претензії з приводу відхилення Робіт на Конкурс не приймаються.

Причинами відхилення Роботи можуть бути фактичні, юридичні та змістовні помилки або неточності; відхилення від теми Конкурсу; ображення честі та гідності будь-якої людини, незалежно від його статі, національності, громадянства, походження, соціального чи майнового положення, політичних поглядів та релігійних переконань; реклама або антиреклама організацій, а також роботи, що містять в собі комерційну таємницю та/або конфіденційну інформацію.

Роботи, що пройшли попередніх відбір, допускаються до участі в Конкурсі.

6.2. Обрання переможців Конкурсу відбуватиметься наступним чином:

1) В строк до «20» березня 2010 року - публікація отриманих робіт на сторінках Інтернет-сайту http://trudovepravo.com.ua;
2) З «20» до «31» березня 2010 року відбудеться голосування серед  членів комісії Конкурсу за 5-бальною системою та оприлюднення результатів голосування на Інтернет-сайті http://trudovepravo.com.ua;
3) З «01» по «30» квітня 2010 року буде відкрито можливість on-line голосування користувачами Інтернету-сайту http://trudovepravo.com.ua за 5-бальною системою;
4) «01» квітня 2010 року комісія з підрахунку голосів узагальнить результати голосування серед членів комісії та результатів голосування користувачами Інтернет-сайту http://trudovepravo.com.ua;
5) Імена переможців Конкурсу будуть оприлюднені «06» травня 2010 року на сторінках Інтернет-сайту http://trudovepravo.com.ua.

 

7. Нагороди Конкурсу
7.1. 3 (три) перших призера Конкурсу отримають наступну грошову нагороду:
1)  500 грн. – за ІІІ місце;
2) 1000 грн. – за ІІ місце;
3) 1500 грн. – за І місце.

7.2. Призерам та учасникам Конкурсу також може бути запропоновано пройти стажування в адвокатських компаніях або адвокатів.

7.3. У відповідності до ст. 1155 Цивільного кодексу України за наслідками оцінювання робіт Конкурсу організатори Конкурсу можуть прийняти рішення про:

1) присудження усіх призових місць та нагород (премій), які були визначені умовами Конкурсу;
2) присудження окремих призових місць та нагород;
3) відмову у присудженні призових місць, якщо жодна із робіт, поданих на Конкурс, не відповідає його вимогам;
4) присудження заохочувального призу та (або) нагороди (премії).

 

8. Порядок отримання нагород Конкурсу

8.1. Призери Конкурсу будуть проінформовані організаторами про виграш, церемонію нагородження та вручення нагород шляхом надіслання електронного листа на e-mail адресу, вказану в анкеті учасника Конкурсу, в строк до «12» травня 2010 року.

8.2. Обов'язковою умовою отримання нагороди є наявність документу, що посвідчує особу призера Конкурсу.

 

9. Інші умови

9.1. Проведення Конкурсу здійснюється у відповідності до вимог чинного законодавства України, в т.ч. Цивільного кодексу України.

9.2. Організатори гарантують незацікавленість у визначенні призерів Конкурсу.

9.3. Передача призером Конкурсу права на отримання нагороди третім особам не допускається.

9.4. Організатор залишає за собою право не надавати нагороди в межах цього Конкурсу особам, які не мали права брати у ньому участь.

9.5. Усі учасники Конкурсу зобов'язуються виконувати всі умови, встановлені цими офіційними правилами (умовами) Конкурсу.

9.6. Зареєструвавшись для участі в Конкурсі, його учасники надають тим самим свій дозвіл на публікацію своїх робіт на сторінках Інтернет-сайту http://trudovepravo.com.ua, а також подальшу публікацію на безгонорарній основі в печатних виданнях та/або Інтернет-ЗМІ з метою просування та популяризації Конкурсу та окремих правових ситуацій. За авторами Робіт зберігаються авторські права у відповідності з чинним законодавством.

9.7. У випадку виникнення ситуації, яка допускає неоднозначне тлумачення цих офіційних правил (умов) Конкурсу та/або питань, не врегульованих цими офіційними правилами (умовами), остаточне рішення приймають організатори Конкурсу згідно з вимогами чинного законодавства України, при цьому рішення організаторів є остаточним і обов'язковим для виконання.

9.8. Факт участі в Конкурсі автоматично означає ознайомлення і згоду учасників зі всіма правилами (умовами) Конкурсу.

9.9. Ознайомитись із Офіційними правилами (умовами) Конкурсу можна на Інтернет-сайті http://trudovepravo.com.ua.

 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua