Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
Конкурсні роботи
Новий Трудовий кодекс – крок у майбутнє чи у минуле? Друк
Конкурс
П'ятниця, 12 березня 2010, 10:03

Автор: Анастасія Обертинська

Попри наявні прогресивні засади Проекту Трудового кодексу та переваги у порівнянні із чинним Кодексом законів про працю проект потребує подальшого доопрацювання. Законотворці повинні віднайти та відчути баланс інтересів працівників та роботодавців та, виходячи з нього, прийняти відповідні норми.

 
Новий Трудовий кодекс - полоса перешкод для вчорашнього студента Друк
Конкурс
Понеділок, 25 січня 2010, 22:05

Автор: Занько Ольга

В очікуванні нового закону, який приймається на заміну вже існуючому, хочеться вірити, що це не переливання з пустого в порожнє, що нове буде більш досконалим, сучасним та полегшить життя.

Кодекс законів про працю (надалі будемо використовувати традиційне скорочення - КЗпП) за часи його існування з 1971 року зазнав майже півсотні редакцій, які діяли, діють чи будуть діяти. Це в середньому складає одну нову редакцію КЗпП на кожен рік.

 
Новий Трудовий кодекс – крок у майбутнє чи у минуле? Друк
Конкурс
Четвер, 18 лютого 2010, 12:03

Автор: Носарєв Іван

Прийняття нового Трудового кодексу буде винятково кроком у майбутнє, і, не дивлячись на недоліки, що містяться сьогодні в проекті, воно ознаменує перехід на більш якісний рівень правового регулювання трудових відносин та підвищить рівень захисту трудових прав громадян України. Прийняття кодексу є назрілим і необхідним кроком вперед у розвитку трудового права.

 
Новий Трудовий кодекс – крок у майбутнє чи у минуле Друк
Конкурс
Вівторок, 02 лютого 2010, 19:31

Автор: Левенцова Екатерина

В числе множества законодательных актов, которые сулят нам единство свобод и равенство граждан, ни одно не заслуживает более скрупулезного совершенствования, чем КЗоТ Украины. На днях, во втором чтении был рассмотрен новый Трудовой Кодекс. Однако, все еще сохраняющееся и растущее недоверие к государственным институтам и страх за права личности, которые испытывают граждане на всей территории нашей страны, не позволяют положительно оценить работу законодателей. Все это, результат неустойчивости и несправедливости, которыми дух соперничества партий поразил наше государство.

 


Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua