Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
Новини законодавства
Соцзахист чорнобильців Друк
Новини
Четвер, 25 липня 2013, 08:49

chornobylМіністерством соціальної політики України підготовлено проект закону, який має посилити рівень соціального захисту чорнобильців таких категорій: вдів чорнобильців, дітей-чорнобильців та тих дітей, які проживали на забрудненій території продовж перших двох місяців після катастрофи на ЧАЕС, - повідомила Наталія Королевська.

 
Міліція не зможе штрафувати за порушення правил торгівлі Друк
Новини
Понеділок, 17 червня 2013, 09:41

Українська Державна служба з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва схвалила законопроект, який має позбавити міліцію права складати адміністративні протоколи за порушення правил торгівлі на ринках, передає Коммерсант-Україна.

 
Закон України «Про зайнятість населення» Друк
Новини
Вівторок, 09 липня 2013, 10:52

герб-прапорМіністр соціальної політики України Наталія Королевська, під час прес-конференції, нагадала, що у останній редакції Закону «Про зайнятість населення» передбачено норми, які мають стимулювати створення нових робочих місць як для високооплачуваних працівників, так і для громадян які малоконкурентні на ринку праці.

 
Одинокі батьки отримали рівні з одинокими матерями права Друк
Новини
П'ятниця, 14 червня 2013, 07:53

Набув чинності закон, згідно якому одинокі батьки прирівнюються до одиноких матерів, і мають однакові права. Про це повідомив Руслан Колбаса, директор Департаменту сімї та дітей Міністерства соціальної політики України. Такі норми передбачені Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення рівності прав одиноких матерів та одиноких батьків».

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua