Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
Проект закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо сприяння застосуванню на ринку праці гнучких форм зайнятості населення та залучення до реалізації державної політики зайнятості населення посередників з працевлаштування» Друк
Новини
Середа, 23 вересня 2009, 11:19

Міністерство праці та соціальної політики України підготувало проект закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо сприяння застосуванню на ринку праці гнучких форм зайнятості населення та залучення до реалізації державної політики зайнятості населення посередників з працевлаштування».

Звертаємось до вас із проханням розглянути законопроект (направлено електронну версію) і, у разі наявності, надіслати зауваження та пропозиції.

Матеріали просимо направити на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду або факсом 2792416 до 02 жовтня 2009 року.

 

ПРОЕКТ ЗАКОНУ

ПОРІВНЯЛЬНА ТАБЛИЦЯ

Департамент з питань економічного захисту
Федерації незалежних профспілок України
 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua