Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
Підтримано законопроект про внесення змін до Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності» Друк
Новини
Четвер, 24 вересня 2009, 09:04
Як повідомляє медіа-центр Федерації Профспілок України, на засіданні Комітету ВРУ з питань соціальної політики та праці, яке відбулося 23 вересня 2009 року, підтримано проект Закону про внесення змін до статті 44 Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності» (щодо відрахування коштів на культурно-масову, фізкультурну і оздоровчу діяльність) (р.№ 4774, н.д. В.Хара, О.Стоян).

Законопроектом пропонується встановити, що бюджетні установи мають відраховувати кошти первинним профспілковим організаціям на культурно-масову, фізкультурну і оздоровчу роботу у розмірах, передбачених колективним договором та угодами, але не менше ніж 0,3 відсотка фонду оплати праці за рахунок бюджетних асигнувань. Чинною нормою закону такі відрахування здійснюються за рахунок виділення додаткових бюджетних асигнувань.

Заступник Голови ФПУ Кондрюк С.М. так прокоментував цю подію: «Зазначений законопроект підготовлений фахівцями Федерації профспілок України і він є певним компромісом, який дозволить переважній більшості профспілок бюджетної сфери нарешті скористатись правом на отримання додаткових фінансових ресурсів для проведення культурно-масової та оздоровчої роботи».

 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua