Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
Закон України «Про зайнятість населення» Друк
Новини
Вівторок, 09 липня 2013, 10:52

герб-прапорМіністр соціальної політики України Наталія Королевська, під час прес-конференції, нагадала, що у останній редакції Закону «Про зайнятість населення» передбачено норми, які мають стимулювати створення нових робочих місць як для високооплачуваних працівників, так і для громадян які малоконкурентні на ринку праці.

На нашому порталі розміщено Закон України «Про зайнятість населення» вiд 05.07.2012 № 5067-VI. Ознайомитись із повним текстом документу можна у розділі закони.

Остання редакція закону дає можливість отримувати компенсації ЄСВ у розмірі 50 відсотків роботодавцям, які створили робочі місця із високою оплатою праці (починаючи від трьох мінімальних зарплат і більше). Тому, у разі, якщо роботодавець бере на роботу працівника із заробітною платою 4 000 гривень, він має право отримати компенсацію близько 1 000 гривень. Завдяки таким стандартам роботодавцю має бути вигідно як легалізувати зарплатню так і виплачувати її працівникові, впевнена Міністр.

Також у законі передбачено отривувати роботодавцем компенсацію у розмірі 100% ЄСВ, за умови працевлаштування матерів-одиначок, людей старшого віку, інвалідів, дітей-сиріт та молоді. Наталія Королевська запевнила, що така норма дозволить забезпечити роботою до 30 000 громадян у продовж цього року.

 

Відділ кадрового аудиту
порталу "Все про трудове право"

 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua