Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
Соцзахист чорнобильців Друк
Новини
Четвер, 25 липня 2013, 08:49

chornobylМіністерством соціальної політики України підготовлено проект закону, який має посилити рівень соціального захисту чорнобильців таких категорій: вдів чорнобильців, дітей-чорнобильців та тих дітей, які проживали на забрудненій території продовж перших двох місяців після катастрофи на ЧАЕС, - повідомила Наталія Королевська.

Про покращення розказала Міністр соціальної політики України, під час спілкування із представниками громадських організацій чорнобильців: «Як ми і домовлялися на попередній зустрічі, Міністерство підготувало проект закону, яким буде посилено захист трьох категорій чорнобильців. Вони також постраждали від Чорнобильської катастрофи, але не могли користуватися соціальними гарантіями. Ці зміни підтримали всі чорнобильські організації», - повідомила Наталія Королевська.

Міністр зауважила, що першочергово проект націлено на тих, кому на момент аварії на ЧАЕС не виповнилося 18 років, та громадян, що проживали на території із рівнем забруднення вищим за норму до 26 червня 1986 року. «Ті, хто з цієї категорії захворів після досягнення повноліття на рак щитовидної залози, отримають статус», - сказала Наталія Королевська.

Також, законопроект містить у собі пункт про соціальний захист тих громадян, котрі до досягнення 18 років мали статус дітей-чорнобильців, а по досягнення повноліття такий статус втратили. «Законопроектом пропонується зберегти за ними право медичного обслуговування, диспансеризації та лікування у спеціальних стаціонарах», - підсумувала Міністр.

Відділ кадрового аудиту
порталу "Все про трудове право"

 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua