Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
Президент України підписав Закон про підвищення соціальних стандартів Друк
Новини
П'ятниця, 30 жовтня 2009, 19:25

Сьогодні Президент України Віктор Ющенко підписав Закон України № 4762 «Про встановлення прожиткового мінімуму та мінімальної заробітної плати», згідно з яким підвищено соціальні стандарти. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

Отже, з 1 листопада розмір мінімальної заробітної плати становитиме 744 грн., що на 14% вище за поточний рівень, та до кінця 2010 року розмір мінімальної заробітної плати щоквартально буде збільшуватися до 922 грн..

Розмір встановленого прожиткового мінімуму на одну особу в розрахунку на місяць з 1 листопада становитиме 701 грн., що на 4,8% більше за поточний рівень, та до кінця 2010 року розмір прожиткового мінімуму буде 875 грн..

Як зазначив заступник міністра фінансів Володимир Матвійчук: "Слід чекати на звільнення 1,6 млн посад. Таке підвищення мінімальних зарплат забезпечити просто неможливо". Також заступник міністра зазначив, що цей законопроект не відповідає Конституції України.

Нагадаємо, 20 жовтня Верховна Рада України проголосувала за законопроект №4762 «Про встановлення прожиткового мінімуму та мінімальної заробітної плати» у другому читанні в цілому. За проголосувало 254 нардепи. За проголосувало 172 нардепи від Партії регіонів, БЮТ – 0, НУНС – 33, КПУ – 27, Блок Литвина – 19, позафракційні – 3.

Того ж дня народний депутат від БЮТ Сергій Соболєв заявив, що БЮТ направить до Конституційного суду України (КСУ) подання про визнання неконституційним закону про підвищення соцстандартів одразу після його опридлюднення. Він також наголосив, що Кабмін не буде виконувати закон про соцстандарти. 

 

Аналітичний відділ 

порталу Трудове право

 

 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua