Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
Непідвищення мінімальних пенсій та зарплат не є порушенням закону Друк
Новини
Четвер, 05 листопада 2009, 13:57

Непідвищення мінімальних пенсій та зарплат з 1 листопада 2009 року у відповіності до прийнятого Закону України № 4762 «Про встановлення прожиткового мінімуму та мінімальної заробітної плати», не є порушенням закону, оскільки на сьогодні не внесено відповідних змін до Державного бюджету України. Про це сьогодні в коментарях журналістам заявив міністр юстиції Микола Оніщук.

«Це не є порушенням закону, оскільки для того, щоб були здійснені необхідні виплати громадянам України, згідно з цим законом, у законі про Держбюджет мають бути передбачені додаткові витрати для забезпечення вказаних виплат. Інакше ні Міністерство праці і соцполітики, ні інші органи, до компетенції яких це відноситься, не можуть провести відповідні виплати у зв`язку з тим, що витрати Держбюджету для цього не передбачені», - сказав Микола Оніщук.

Також він підкреслив, що виконання закону про підвищення соцстандартів вимагає зміни не тільки в бюджеті на поточний рік, але й в проекті держаного бюджету на 2010 рік.


Нагадаємо, що з 1 листопада розмір мінімальної заробітної плати становитиме 744 грн, та розмір встановленого прожиткового мінімуму на одну особу в розрахунку на місяць з 1 листопада становитиме 701 грн.

20 жовтня Закону України № 4762 «Про встановлення прожиткового мінімуму та мінімальної заробітної плати» був прийнятий Верховною Радою України.

25 жовтня було обнародувано заяву Міжнародного валютного фонду, в якому МВФ висловив сподівання, що цей закон буде ветований Президентом України.

30 жовтня цей закон було підписано Президентом України В.А.Ющенко.

Та 4 листопада Закон про підвищення соцстандартів вступив в дію, тобто з моменту його опублікування на сторінках офіційного видання Верховної Ради - «Голос України».

Аналітичний відділ 

порталу Трудове право

 

 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua