Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
Звільнити працівника стало простіше. Прийнято відповідну постанову Друк
Новини
Вівторок, 10 листопада 2009, 11:59

Кабінетом міністрів України підтримано ініціативу Державного комітету з питань регуляторної політики та підприємництва щодо внесення змін в процедуру оформлення трудових відносин між фізичними особами. В зв’язку з чим Урядом України прийнято постанову від 29 жовтня 2009 р. № 1168 «Деякі питання застосування законодавства про працю фізичною особою, яка використовує найману працю».
Згідно із прийнятою постановою для зняття з реєстрації трудового договору у відповідному центів зайнятості достатньо надати:

  • примірник трудового договору;
  • заяву про зняття трудового договору з реєстрації із зазначенням дати звільнення з роботи працівника та підстав розірвання зазначеного договору;
  • копії документів, що підтверджують:
- надсилання працівникові повідомлення про намір розірвати з ним трудовий договір (рекомендованим листом з повідомленням про вручення). У разі коли вручити поштове відправлення неможливо, подаються копії підтвердних документів;
 - проведення передбаченого законодавством розрахунку з працівником або копію платіжної відомості із зазначенням суми депонованої заробітної плати.


Нагадаємо, що у відповідності до Наказу Міністерства праці і соціальної політики України від 08 червня 2001 року № 260 для розірвання трудових відносин між фізичними особами та відповідного зняття з реєстрації трудового договору необхідно була присутність обох сторін в центрі зайнятості. У випадку відсутності однієї з сторін трудового договору, зняття з реєстрації трудового договору можливе лише за умови, якщо до центру зайнятості було надано судове рішення, що вступило в законну силу, відносно припинення дії такого договору або визнання його таким, що втратив юридичну силу.

Аналітичний відділ 

порталу Трудове право

 

 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua