Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
Причиною для затримки звільнення головного бухгалтера не може бути відсутністі кандидатури нового Друк
Новини
Понеділок, 30 листопада 2009, 08:12

Роз'яснювальним листом від 23.10.2009 р. N 251/06/186-09 юридичного управління Міністерства праці і соціальної політики Українипояснюється, що не можуть бути причиною для затримки звільнення головного бухгалтера такі причини, як відсутність кандидатури нового головного бухгалтера або необхідність здавання звітності за відповідний період роботи.

 

Відповідно до частини першої статті 38 Кодексу законів про працю України (далі - КЗпП) працівник має право:

1) розірвати трудовий договір, укладений на невизначений строк, попередивши про це власника або уповноважений ним орган письмово за два тижні.

2) у разі коли заява працівника про звільнення з роботи за власним бажанням зумовлена неможливістю продовжувати роботу (переїзд на нове місце проживання; переведення чоловіка або дружини на роботу в іншу місцевість; вступ до навчального закладу; неможливість проживання у даній місцевості, підтверджена медичним висновком; вагітність; догляд за дитиною до досягнення нею чотирнадцятирічного віку або дитиною-інвалідом; догляд за хворим членом сім'ї відповідно до медичного висновку або інвалідом I групи; вихід на пенсію; прийняття на роботу за конкурсом, а також з інших поважних причин), власник або уповноважений ним орган повинен розірвати трудовий договір у строк, про який просить працівник.

Якщо до моменту звільнення головного бухгалтера не визначено, яка саме особа приймає справи від головного бухгалтера, то зазвичай це здійснює керівник підприємства, установи, організації.

 

Відділ кадрового аудиту

 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua