Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
Уряд зробив уточнення щодо відпрацювання різдвяних канікул Друк
Новини
Вівторок, 08 грудня 2009, 11:44
Підтримуючи традицію святкування старого нового року, Кабінетом міністрів України було зроблено уточнення щодо новорічних канікул, тобто змінено дати, на які раніше було рекомендовано перенести робочі дні.

Отже, згідно з Розпорядженням Кабінета міністрів України від 26 листопада 2009 р.  № 1412-р з метою створення сприятливих умов для святкування 1 січня — Нового року, 7 січня — Різдва Христового перенести у порядку і на умовах, установлених законодавством, у 2010 році для працівників, яким встановлено п’ятиденний робочий тиждень з двома вихідними днями, робочі дні з:

  • понеділка 4 січня — на суботу 30 січня;
  • вівторка 5 січня — на суботу 13 лютого;
  • середи 6 січня — на суботу 27 лютого;
  • п’ятниці 8 січня — на суботу  13 березня.
Як роз’яснюється Листом Міністерства праці та соціальної політики України від 25.08.2009 р. N 9681/0/14-07/13 "Про розрахунок норми тривалості робочого часу на 2010 рік" розпорядження Уряду про перенесення робочих днів має рекомендаційний характер, рішення про перенесення робочих днів ухвалюється роботодавцем самостійно через видання наказу чи іншого розпорядчого документа.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua