Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
Посилення відповідальності за порушення трудового договору Друк
Новини
Понеділок, 21 грудня 2009, 18:46

криминальная ответственность за нарушение трудового договораДо Верховної ради України народним депутатом України Мірошниченком Ю. Р. подано законопроект "Про внесення змін до статті 173 Кримінального кодексу України (щодо кримінальної відповідальності за порушення трудового договору)" від 16.12.2009 № 5441, що передбачає внесення змін до Кримінального кодексу, якими пропонується посилити відповідальність за грубе порушення трудового договору.

Законопроектом вноситься уточнення визначення грубого порушення трудового договору:

"Грубе порушення трудового договору службовою особою підприємства, установи, організації незалежно від форми власності, громадянином-підприємцем або уповноваженою ними особою, а також окремою фізичною особою шляхом обману чи зловживання довірою або примусом до виконання роботи, не обумовленої договором".

Вчинення зазначеного порушення службовою особою підприємства, установи, організації незалежно від форми власності, громадянином-підприємцем або уповноваженою ними особою, а також окремою фізичною особою каратиметься штрафом від 100 до 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до 6 місяців, або обмеженням волі на строк до 2 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 2 років.

Згідно із чинною рекдацією Кримінального кодексу України розмір даного штрафу встновлено на рівні до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Граничний термін позбавлення можливості обіймати певні посади становитьдо 5 років.

У випадку скоєння вказаного правопорушення стосовно громадянина, з яким укладений договір щодо його роботи за межами України, порушника чекатиме штраф від 300 до 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк до трьох років, або позбавлення волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 5 років.

Згідно із чинною рекдацією Кримінального кодексу України розмір даного штрафу встновлено на рівні від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Граничний термін позбавлення можливості обіймати певні посади становить до 3 років.

Коригування розміру штрафу пов'язано з тим, що частиною першою статті 41 Кодексу України про адміністративні правопорушення визначено розмір штрафів за порушення вимог законодавства про працю, зокрема порушення встановлених термінів виплати пенсій, стипендій, заробітної плати, виплати їх не в повному обсязі, а також інших вимог законодавства про працю в межах від 30 до 100 неоподаткованих мінімумів доходів громадян. Таким чином, розмір штрафу за адміністративний проступок перевищує розмір штрафу за злочин, що потребує відповідних корегувань.

У разі прийняття Закон набере чинності через десять днів з дня його опублікування.

Відділ кадрового аудиту
Порталу Трудове право

 

 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua