Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
Антикорупційні заходи відстрочено до 1 квітня Друк
Новини
Четвер, 24 грудня 2009, 11:07

Стоп коррупцияПакет антикорупційних законів, прийнятих парламентом у червні 2009 року, наберуть чинності з 1 квітня 2010 року. За таке рішення було отримано 241 голос, в т.ч. 170 голосів Партії регіонів, 46 – НУНС, 19 – Блок Литвина та 5 позафракційних.

Відстрочення на 3 місяці запропоновано народним депутатом Олегом Новіковим в зв’язку з тим, що у прийнятих парламентом законах є норми, які не відповідають чинній Конституції України.

27 листопада 2009 року Пленумом Верховного суду було прийнято рішення щодо звернення до Конституційного Суду України з конституційним поданням щодо відповідності Конституції України (конституційності) окремих положень законів України від 11 червня 2009 року № 1506-VI "Про засади запобігання та протидії корупції", № 1508-VI "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відповідальності за корупційні правопорушення" та № 1507-VI "Про відповідальність юридичних осіб за вчинення корупційних правопорушень".

Нагадаємо, що до прийняття рішення про відстрочення набуття чинності, пакет антикорупційних законів вступив би в дію вже з 1 січня нового року, що передбачало б не тільки основні системні засади запобігання та протидії корупції в публічній і приватній сферах суспільних відносин, але й істотні зміни в порядку ведення бізнесу в Україні.

 

Аналітичний відділ
Порталу Трудове право

 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua