Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
Гарантії мінімального рівня оплати за кожну відпрацьовану годину Друк
Новини
Понеділок, 04 січня 2010, 16:47

Погодинна оплата праціЗ 1 січня 2010 набрав чинності Закон № 1574-VI від 25.06.2009 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України стосовно погодинної оплати праці», який вносить зміни та доповнення до Кодексу законів про працю України та Закону України "Про оплату праці".

Метою цього закону є законодавче закріплення зобов’язання роботодавця оплачувати найману працю не нижче мінімального рівня за кожну відпрацьовану годину.

Конкретний розмір погодинної ставки має визначатися Верховною Радою України з урахуванням індексації рівня доходів на кожен наступний рік у законі “Про Державний бюджет України”. Така Практика існує в багатьох розвинених країнах світу.

Законодавче встановлення гарантованого мінімуму погодинної оплати праці найманих робітників дозволить краще забезпечити рівень дотримання їх конституційних прав і водночас буде кроком у наближенні українського законодавства до міжнародних стандартів.

Відділ кадрового аудиту
Порталу Трудове право

 

 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua