Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
Оновлений порядок компенсації шахтарям на опалення Друк
Новини
Четвер, 14 січня 2010, 13:00

Компенсация затрат на отопления шахтерам и их семьямУрядом прийнято рішення про затвердження порядку надання компенсації за оплату електроенергії, газу та центрального опалення житла шахтарям та пенсіонерам ліквідованих гірничих підприємств - непрацевлаштованим працівникам, пенсіонерам, інвалідам, членам сімей загиблих та померлих шахтарів, які мають право на забезпечення вугіллям для побутових потреб, але проживають у будинках з центральним опаленням. Це дасть можливість реалізувати норму статті 48 Гірничого закону України № 1127-XIV від 06.10.1999 р., яка набрала чинності 1 січня 2010 року.

Існуючий порядок надання компенсації працівникам та пенсіонерам діючих вугільних підприємств, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 12 серпня 2009 року № 887, поширюється лише на пенсіонерів та працівників ліквідованих гірничих підприємств.

Новим порядком спрощено механізм підтвердження права осіб на отримання компенсації.

Органи праці та соціального захисту населення визначатимуть право шахтарів на отримання компенсації на підставі відомостей із трудової книжки. За таких умов пенсіонеру немає потреби додатково звертатися до підприємств за довідками, як це було передбачено у діючому порядку.

У разі відсутності необхідних даних у трудових книжках додаткова інформація буде отримуватися з пенсійних справ.

Як повідомляє Мінпраці України компенсацію згідно із статтею 48 Гірничого закону України отримуватимуть близько 13 тис. осіб.

Відділ кадрового аудиту
Порталу Трудове право

 

 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua