Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
Форма нової звітності до Пенсійного фонду України Друк
Новини
Субота, 16 січня 2010, 09:00

Додатки 4, 5, 6 Звіту до ПФУНагадаємо, що за січень 2010 року звітність до Пенсійного фонду України необхідно подавати за оновленою формою звітності.

В розділі «Зразки документів» нашого сайту можна знайти нові форми звітності згідно з постановою правління Пенсійного фонду України від 05.11.2009 № 26-1, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 24.11.2009 № 1136/17152.

Звітність за звітні періоди 2009 року, в тому числі персоніфікована звітність за 2009 рік, подається за старими термінами та старими формами.

Разом з новим порядком формування та подання страхувальниками звіту щодо сум lawyer-button.gifнарахованих внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування органам Пенсійного фонду України запроваджено 7 додатків:

Додаток 1: ДОВІДНИК кодів типів ставок страхового внеску на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування.

Додаток 2: ТАБЛИЦЯ відповідності кодів категорії застрахованої особи та кодів об'єкта нарахування і розмірів ставок страхових внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування.

Додаток 3: ДОВІДНИК категорій страхувальників, які сплачують страхові внески на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування.

Додаток 4: ЗВІТ про суми нарахованої заробітної плати (грошового забезпечення, доходу) застрахованих осіб та суми нарахованих внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування до органів Пенсійного фонду України. Даний додаток складається з 10 таблицьЗавантажити файл звіту до ПФУ:

  • Таблиця 1. Нарахування внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування.
  • Таблиця 2. Нарахування внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування за деякі категорії застрахованих осіб (заповнюється районними (міськими) управліннями праці та соціального захисту населення).
  • Таблиця 3. Нарахування внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування за осіб, які проходять строкову військову службу.
  • Таблиця 4. Нарахування внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування  на суми грошового забезпечення.
  • Таблиця 5. Трудові відносини застрахованих осіб.
  • Таблиця 6. Відомості про нарахування заробітку (доходу) застрахованим особам.
  • Таблиця 7. Суми, нараховані за дні тимчасової непрацездатності, щорічні та додаткові відпуски, та суми, нараховані у минулих періодах.
  • Таблиця 8. Наявність підстав для обліку стажу окремим категоріям осіб відповідно до законодавства.
  • Таблиця 9. Нарахування сум грошового забезпечення батькам — вихователям дитячих будинків сімейного типу, прийомним батькам, якщо вони не працюють.
  • Таблиця 10. Відомості про осіб, які проходять строкову та альтернативну військову службу.


Додаток 5: Звіт про суми нарахованого доходу застрахованих осіб та суми нарахованих внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування до органів Пенсійного фонду України.Завантажити файл звіту до ПФУ

Додаток 6: Звіт про суми страхових внесків, передбачених договором про добровільну участь у системі загальнообов'язкового державного пенсійного страхування, які підлягають сплаті, та суми доплати до органів Пенсійного фонду України.Завантажити файл звіту до ПФУ

Додаток 7: ЗВІТ про осіб, які відповідно до законодавства отримують допомогу по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, та осіб із числа непрацюючих працездатних батьків, усиновителів, опікунів, піклувальників, які фактично здійснюють догляд за дитиною-інвалідом, а також непрацюючих працездатних осіб, які здійснюють догляд за інвалідом I групи або за престарілим, який за висновком медичного закладу потребує постійного стороннього догляду або досяг 80-річного віку, якщо такі непрацюючі працездатні особи отримують допомогу або компенсацію відповідно до законодавства до органів Пенсійного фонду України.

Додаток 8: ДОВІДНИК КОДІВ підстав для обліку стажу окремим категоріям осіб відповідно до законодавства.

Отже єдиний звіт включає повну та актуальну інформацію про суми заробітної плати (грошового забезпечення, доходу) застрахованих осіб до системи персоніфікованого обліку відомостей та суми нарахованих внесків на загальнообов`язкове державне пенсійне страхування.

Відділ кадрового аудиту
Порталу Трудове право

 

 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua