Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
Законопроект щодо допомоги з часткового безробіття Друк
Новини
Понеділок, 18 січня 2010, 12:29

Помощь по частичной безработицеДо Верховної Ради подано законопроект щодо продовження в 2010 році виплати фінансової допомоги з часткового безробіття співробітникам зупинених підприємств. При цьому на допомогу можна буде претендувати і при скороченні виробництва.

Законопроект № 5491-1 "Про внесення змін до низки законів щодо надання допомоги по частковому безробіттю" депутата Андрія Сенченка (БЮТ) було зареєстровано 14 січня 2010 року. Документ передбачає продовження на 2010 рік дії ст. 24-26 закону № 1533-III, які ставлять за обов'язок Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування на випадок безробіття виплачувати співробітникам підприємств, які простоюють, допомогу по частковому безробіттю.

Норма про виплати по частковому безробіттю була прийнята в 2000 році, але діяла лише в 2009 році завдяки закону "Про внесення змін до деяких законів щодо зменшення впливу світової фінансової кризи на сферу зайнятості населення". Допомога виплачується, якщо простій на підприємстві або в цеху буде мати "неминучий і тимчасовий характер, який триває не менше місяця, не перевищує шести місяців і не залежить від працівника та роботодавця". При цьому простій протягом місяця повинен перевищувати 20% робочого часу більше, ніж у 30% працівників. Керівництво підприємства замість звільнення таких робітників може зберегти їхні робочі місця, отримуючи державну допомогу по частковому безробіттю.

З метою надання додаткових гарантій зайнятості для осіб, які отримували допомогу по частковому безробіттю, законопроектом передбачається запровадити зобов'язання роботодавців не звільняти за угодою сторін або у зв'язку із змінами у організації виробництва і праці таких працівників. А у випадку їх звільнення, повертати у повному обсязі до Фонду  загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття допомогу по частковому безробіттю за весь період її виплати, що сприятиме ефективному використанню коштів Фонду.

Перший заступник директора Державної служби зайнятості Наталія Зінкевич розповіла, що в 2009 році за допомогою таких виплат вони зберегли 12 тис. робочих місць, витративши 11 млн грн. Вона підтримала пролонгацію норми на 2010 рік: «Окрім збереження робочих місць, ми маємо економію коштів фонду. Якщо при скороченні працівник отримує допомогу по безробіттю, середній розмір якої досягає 1200 грн, то в разі часткового простою ми виплачуємо допомогу у розмірі мінімальної допомоги по безробіттю - 500 грн».

«Якщо визнати, що 2010 рік теж буде кризисним, то ця норма необхідна. Єдине - потрібно провести розрахунки, як це відіб'ється на бюджеті Фонду обов'язкового державного соціального страхування в разі безробіття», - сказала заступник голови комітету Верховної Ради з питань промислової і регуляторної політики і підприємництва Ксенія Ляпіна (НУНС). «Економічна ситуація не дозволяє говорити про вихід із кризи, тому необхідно зберегти антикризові норми соціальної підтримки», - сказав заступник голови фракції Партії регіонів Анатолій Кінах.

Законопроект не потребує додаткових витрат з Державного бюджету України. Реалізація положень акта буде здійснюватися за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, виходячи з його фінансових можливостей, та у межах, визначених правлінням цього Фонду.

 

Нагадаємо, що у 2009 році серед підприємств, які отримали допомогу по частковому безробіттю, були такі як:

  • ВАТ «Чернігівське хімволокно»,
  • ВАТ «Трестжитлобуд – 1» (Харківська обл.),
  • ВАТ «Склоприлад» (Полтавська обл.),
  • ТОВ «Тусмо» (Житомирська обл.),
  • ВАТ «СКФ Україна» (Волинська область)

 

 

За матеріалами www.glavred.info

 

 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua