Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
Тепер звітність можна подавати не тільки в електронній формі Друк
Новини
Середа, 03 лютого 2010, 09:01

Отчетность в электронном видеРозпорядженням від 27 січня 2010 р. №163-р "Про внесення змін до розпорядження Кабінету Міністрів України від 9 вересня 2009 р. №1087" Кабінет Міністрів України надав можливість суб'єктам господарювання самостійно обирати спосіб подання звітності до центральних органів виконавчої влади і фондів загальнообов'язкового державного  соціального  страхування, яким   надано право  приймати звітність в електронній  формі.
 
Згідно даного розпорядження Уряду міністерства, інші центральні органи виконавчої влади і фонди загальнообов'язкового державного соціального страхування, яким надано право приймати звітність в електронній формі, зобов'язані забезпечити прийняття звітних документів відповідно до закону в паперовій або електронній формі за вибором суб'єктів господарювання.

Тобто відтепер звітність у паперовій або електронній формі можна подавати до органів:

  • Державної податкової служби України,
  • Пенсійного фонду України,
  • Державного комітету статистики України,
  • Державного центру зайнятості України,
  • Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності України.

 

Відділ кадрового аудиту
Порталу Трудове право

 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua