Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
Нові кваліфікаційні вимоги до архітекторів Друк
Новини
Понеділок, 15 лютого 2010, 10:39

Кваліфікаційні вимоги до архитектораВ Міністерстві юстиції України 5 лютого 2010 р. за N 135/17430 зареєстровано Наказ Мінрегіонбуду вiд 28.09.2009 № 393 "Про затвердження Кваліфікаційних вимог до відповідальних виконавців окремих видів робіт, пов'язаних із створенням об'єктів архітектури" (надалі за текстом - Наказ).

Ці кваліфікаційні вимоги є обов'язковими для відповідальних виконавців окремих видів робіт, пов'язаних із створенням об'єктів архітектури (далі - виконавець), що мають намір пройти професійну атестацію з метою отримання кваліфікаційного сертифіката архітектора.

Кваліфікаційні вимоги до виконавця ґрунтуються на основі таких головних складових:

вимог до професійної освіти;

вимог до стажу роботи за фахом та здійснення окремих видів робіт, пов'язаних із створенням об'єктів архітектури;

вимог до післядипломної освіти (стажування, підвищення кваліфікації тощо).

Згідно з Наказом виконавець повинен мати вищу архітектурну освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліст, магістр та мати стаж роботи за фахом не менше ніж три роки. Допускаються випадки, коли особа, яка не має вищої архітектурної освіти, але вона повинна мати стаж роботи у сфері містобудування та архітектури не менше ніж десять років.

Виконавець повинен мати практичний досвід із здійснення окремих видів робіт, пов'язаних із створенням об'єктів архітектури, які затверджено Міністерством регіонального розвитку та будівництва України.

Набрання чинності - з дати публікації Наказу.

Відділ кадрового аудиту
Порталу Трудове право
 

 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua