Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
Нові правила охорони праці в чорній металургії Друк
Новини
Середа, 17 лютого 2010, 10:39

Правила безопасности на предприятиях черной металлургииВ Міністерстві юстиції України 29 січня 2010 р. за №104/17399 зареєстровано Наказ Держгірпромнагляду вiд 29.12.2009 № 218 "Про затвердження Правил охорони праці у газовому господарстві підприємств чорної металургії" (надалі за текстом - Наказ).

Наказом припинено застосування на території України "Правила безопасности в газовом хозяйстве предприятий черной металлургии", затверджені постановою Держгіртехнагляду СРСР від 18.03.86 №5 і наказом Міністерства чорної металургії СРСР від 08.05.86 №611.

Правила охорони праці у газовому господарстві підприємств чорної металургії (далі - Правила) визначають вимоги до будівництва та експлуатації об'єктів газового господарства підприємств чорної металургії та призначені для створення безпечних умов праці в газовому господарстві підприємств під час налагодження та експлуатації газових установок, газопроводів і газового обладнання.

Дія цих Правил поширюється на підприємства, установи та організації чорної металургії незалежно від форм власності та видів їх діяльності.

Вимоги цих Правил поширюються на будівництво та монтаж нових, розширення, реконструкцію, капітальний ремонт і експлуатацію:

діючих об'єктів газового господарства агломераційного, доменного, сталеплавильного, прокатного, трубного, вогнетривкого, метизного та гірничорудного виробництв, ремонтних та інших цехів;
об'єктів енергетичного господарства, що пов'язані з підготовкою, транспортуванням і споживанням доменного, коксового, збагаченого коксового, конверторного, феросплавного, природного, попутних нафтових газів, а також їх сумішей за надлишкового тиску до 1,2 МПа і зрідженого пропан-бутану з тиском до 1,6 МПа та інших газів, що використовуються як паливо на підприємствах чорної металургії, й інших споживачів супутніх газів металургійного виробництва.

Вимоги цих Правил не поширюються на:

  • газопроводи та газові установки (апарати, машини, споруди, пристрої та трубопроводи, що їм належать), в яких є в наявності горючі гази або їх суміші при тиску горючих газів вище ніж 1,2 МПа та зрідженому пропан-бутані вище ніж 1,6 МПа;
  • підземні газопроводи природного та попутного нафтових газів;
  • об'єкти газового господарства коксохімічного виробництва;
  • газонаповнювальні пункти та станції;
  • балонні резервуари та випарювальні установки зрідженого пропан-бутану;
  • газифіковані комунально-побутові об'єкти, розташовані на території підприємства.

Набрання чинності - з дати публікації Наказу.

Відділ кадрового аудиту
Порталу Трудове право

 

 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua