Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
Штрафи за порушення закону про зайнятість населення Друк
Новини
Понеділок, 22 лютого 2010, 14:32

Зайнятість населеня

У Верховній Раді зареєстровано проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо відповідальності за порушення вимог законодавства про зайнятість населення).

Законопроект розроблено з метою встановлення у Кодексі адміністративної відповідальності за порушення законодавства про зайнятість населення, яка фактично передбачена Законом.

Необхідність прийняття законопроекту обумовлена тим, що на сьогодні Кодексом України про адміністративні правопорушення (далі – Кодекс) не встановлено адміністративної відповідальності за порушення законодавства про зайнятість населення, що передбачена Законом України “Про зайнятість населення”.

Законопроектом пропонується закріпити накладення штрафу на посадових осіб від 5 до 25 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян за наступні правопорушення:

  • порушення вимог стосовно реєстрації у центрах зайнятості,
  • порушення порядку надання адміністративних даних  до таких центрів,
  • невиконання законних вимог інспекції служби зайнятості чи інших органів, які здійснюють контроль за додержанням законодавства України про зайнятість населення, або створення перешкод у їх роботі.

Прийняття зазначеного законопроекту дозволить забезпечити більш ефективне дотримання вимог Закону та виконання  органами, які здійснюють контроль за додержанням законодавства України про зайнятість населення, своїх функцій.

Нагадаємо, що станом на 1 лютого 2010 року на обліку в центрах зайнятості перебувало 545,6 тис. незайнятих громадян.

Відділ кадрового аудиту
Порталу Трудове право

 

 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua