Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
Додаткова відпустка батькам під час карантину Друк
Новини
Понеділок, 22 лютого 2010, 18:32

Отпуск на время карантина

Готуючись до весняної хвилі масових захворювань на грип, Верховною Радою прийнято за основу проект Закону України про внесення зміни до статті 25 Закону України "Про відпустки" (щодо гарантування відпустки для одного з батьків на період карантину).

Проект Закону України “Про внесення зміни до статті 25 Закону України “Про відпустки” (щодо гарантування відпустки для одного з батьків на період карантину) спрямований встановити можливість безперервного догляду за дитиною, яка під час карантину, тобто, з причин не залежних від волі їх батьків, залишилась без догляду.

Цим актом передбачено встановлення додаткового пункту 3-1 в частині першій статті 25 Закону України “Про відпустки”, відповідно до якого один з батьків дитини до 7 років має гарантоване право отримати додаткову неоплачувану відпустку на час проголошення карантину на відповідній території.

 

Нагадаємо, що чинним законодавством України не передбачено встановлення факту тимчасової непрацездатності особи, вимушеної доглядати за дитиною під час оголошеного карантину, а відповідно така особа не має права на отримання листка тимчасової непрацездатності (лікарняного) та допомоги.


Відділ кадрового аудиту
Порталу Трудове право

 

 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua