Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
Розширено список працівників, що мають право на пільгову пенсію Друк
Новини
Понеділок, 01 березня 2010, 12:44
Пільгова пенсія за роботу в зоні відчудження

Постановою № 173 вiд 24.02.2010 р. "Про доповнення Списку №1 виробництв, робіт, професій, посад і показників на підземних роботах, на роботах з особливо шкідливими і особливо важкими умовами праці, зайнятість в яких повний робочий день дає право на пенсію за віком на пільгових умовах" Кабінет Міністрів України додав до Розділу XXII "Роботи з радіоактивними речовинами та джерелами іонізуючих випромінювань і берилієм" додано таку позицію:

"22.1-1г працівники, зайняті повний робочий день у зоні відчуження на підприємствах, в установах і організаціях, перелік яких затверджується МНС за погодженням з Мінпраці та МОЗ".

Для зазначених працівників призначається пенсія за віком на пільгових умовах починаючи з 1 січня 2010 року.

На пільгових умовах мають право на пенсію за віком, незалежно від місця останньої роботи працівники, зайняті повний робочий день на підземних роботах, на роботах з особливо шкідливими і особливо важкими умовами праці, - за списком №1:

  • чоловіки - після досягнення 50 років і при стажі роботи не менше 20 років, з них не менше 10 років на зазначених роботах;
  • жінки - після досягнення 45 років і при стажі роботи не менше 15 років, з них не менше 7 років 6 місяців на зазначених роботах.

 

Відділ кадрового аудиту
Порталу Трудове право

 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua