Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
Законопроект щодо забезпечення прав пенсіонерів Друк
Новини
Понеділок, 22 березня 2010, 09:44

Права пенсіонерів захищати свої інтереси судіВерховною радою України розглянуто в першому читанні проект закону України "Про внесення змін до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" щодо забезпечення прав пенсіонерів".

Постановою № 1994-VI вiд 12.03.2010 проект закону направлено на повторне перше читання.

Законопроект розроблено з метою вдосконалення законодавства у сфері пенсійного забезпечення громадян України у частині захисту прав пенсіонерів, застрахованих осіб та страхувальників.

До Комітету у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів законопроект було подано ще "14" лютого 2008 року. Авторами законопроект є народні депутати Сушкевичем  В.М.,  Шаго  Є.П.

Для підвищення рівня захищенності прав пенсіонерів передбачається створення системи апеляційного оскарженнярішень територіальних та центральних органів Пенсійного фонду України:

  • система апеляційного оскарження Пенсійного фонду - система апеляційних комісій органів Пенсійного фонду, що створюється для забезпечення захисту і реалізації прав пенсіонерів, застрахованих осіб та страхувальників, передбачених законодавством про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування, у межах процедури досудового врегулювання спорів.
Згідно із текстом законопроекту пенсіонерам надається право уповноважити особу, яка матиме право на оскарження дій (бездіяльності) від імені страхувальників, виконавчих органів Пенсійного фонду та їх посадових осіб відповідно до законодавства про звернення громадян або в системі апеляційного оскарження Пенсійного фонду, а також у судовому порядку.
 

Відділ кадрового аудиту
Порталу Трудове право

 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua