Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
Громадськість проти нового Трудового кодексу Друк
Новини
Понеділок, 29 березня 2010, 12:43

Акция протеста против нового Трудового кодекса

Згідно з розкладом засідань Верховної Ради України 1 квітня на порядку денному розгляд та прийняття у другому читанні Проекту Трудового кодексу України (реєстраційний номер 1108), який подано до Верховної Ради народним депутатом Харою Василем Григоровичем представником Партії регіонів.

У вівторок, 30 березня, о 15:00 під Адміністрацією Президента України (вул. Банкова, 11) розпочнеться акція протесту проти прийняття законопроекту № 1108 – нового Трудового кодексу. 

Під час  акції протестувальники вимагатимуть від Президента України Віктора Януковича втримати Партію регіонів від голосування за законопроект. А також зупинити в рамках його конституційних повноважень хвилю справедливого насилля до якого змушені будуть даватися робітники у зв’язку з прийняттям нового Трудового кодексу, який не залишає правових механізмів захисту трудящими своїх прав. Віктору Януковичу буде передане звернення, а також подарунок від трудящих  – чинний Кодекс законів про працю, та радикальні знаряддя боротьби народу за свої права. Подарунок символізує, сьогоднішню та завтрашню зброю найманого працівника в Україні.

Організатор акції – Громадянський фронт проти узаконення рабства, коаліція громадських організацій, професійних спілок і активістів, створена в вересні 2008 року для протидії репресивним змінам у трудовому законодавстві. До складу Фронту, зокрема, входить профспілка «Захист праці» та студентські профспілки.

Нагадаємо, що 8 липня 2009 року близько 25 пікетувальників зібралися на вулиці Банковій 6-8 біля входу в Комітет Верховної Ради з питань соціальної політики та праці, роздавали депутатам листівки, скандували «Ми – не раби!» та «Ні – новому Кодексу!», за допомогою мегафону зверталися до членів Комітету.

Більшість учасників конкурсу есе на тему «Новий Трудовий кодекс – крок у майбутнє чи у минуле»  вважають законотворчу ініціативу безперечним кроком до цивілізованих трудових відносин, але поточна редакція законопроекту вимагає доопрацювання.

Відділ кадрового аудиту
порталу
«Все про трудове право»

 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua