Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
Новий Трудовий кодекс може бути доопрацьованим Друк
Новини
Четвер, 01 квітня 2010, 10:33

Общественность против принятия нового Трудового кодекса

Через акції протесту і звернення громадських організацій та профспілок щодо недопущення прийняття Верховною Радою 1 квітня нового Трудового кодексу, розгляд законопроекту офіційно перенесено.

Згідно з розкладом засідань Верховної Ради України на порядку денному розгляд та прийняття у другому читанні Проекту Трудового кодексу України (реєстраційний номер 1108) на пленарному тижні 13-16 квітня, який подано до Верховної Ради народним депутатом Харою Василем Григоровичем представником Партії регіонів.

Крім того, 6-9 квітня проект також може бути повторно розглянутий парламентським Комітетом з питань соціальної політики та праці.

Нагадаємо, що у вівторок, 30 березня, о 15:00 під Адміністрацією Президента України (вул. Банкова, 11) відбулася акція протесту проти прийняття законопроекту № 1108 – нового Трудового кодексу. 

Під час  акції протестувальники вимагали від Президента України Віктора Януковича втримати Партію регіонів від голосування за законопроект. А також зупинити в рамках його конституційних повноважень хвилю справедливого насилля, до якого змушені будуть даватися робітники у зв’язку з прийняттям нового Трудового кодексу, який не залишає правових механізмів захисту трудящими своїх прав.

Віктору Януковичу було передано звернення, а також подарунок від трудящих  – чинний Кодекс законів про працю, та радикальні знаряддя боротьби народу за свої права: сокира, камінь та .патрон. Подарунок символізує, сьогоднішню та завтрашню зброю найманого працівника в Україні.

Організатор акції – Громадянський фронт проти узаконення рабства, коаліція громадських організацій, професійних спілок і активістів, створена в вересні 2008 року для протидії репресивним змінам у трудовому законодавстві. До складу Фронту, зокрема, входить профспілка «Захист праці» та студентські профспілки.

 

Більшість учасників конкурсу есе на тему «Новий Трудовий кодекс – крок у майбутнє чи у минуле»  вважають законотворчу ініціативу безперечним кроком до цивілізованих трудових відносин, але поточна редакція законопроекту вимагає доопрацювання.

за матеріалами  http://gazeta.univ.kiev.ua

Відділ кадрового аудиту
порталу «Все про трудове право»

 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua