Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
Змінено вимоги до фахівців фондового ринку Друк
Новини
Четвер, 08 квітня 2010, 10:46

Финансовый мониторингВ Міністерстві юстиції України 30 березня 2010 року зареєстровано Рішення Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку «Про внесення змін до Положення про порядок навчання та атестації фахівців з питань фондового ринку»  вiд 02.02.2010 № 105.

Згідно з новим порядком особи, які претендують на одержання кваліфікаційного посвідчення, повинні мати вищу освіту освітньо-кваліфікаційного рівня не нижче ніж "спеціаліст" або "магістр".

Особи, які вперше претендують на одержання кваліфікаційного посвідчення, повинні мати економічну або юридичну освіту освітньо-кваліфікаційного рівня не нижче ніж "спеціаліст" або "магістр".

При цьому, в разі надання особою з освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче ніж "бакалавр" документа, що підтверджує факт її навчання у вищому навчальному закладі та здобування нею освіти зазначеного освітньо-кваліфікаційного рівня, вона може бути допущена до складання кваліфікаційного іспиту.

Вказані зміни не стосуються осіб, які які мають загальний стаж роботи у ліцензіата за будь-яким видом професійної діяльності на фондовому ринку не менше  9 (дев'яти) років та протягом цього періоду були сертифікованими фахівцями з будь-якого виду професійної діяльності на ринку цінних паперів

 Набрання чинності - через 10 днів з дати публікації Рішення.

Відділ кадрового аудиту
порталу «Все про трудове право»

 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua