Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
Боротьба з корупцією на травневі свята Друк
Новини
П'ятниця, 09 квітня 2010, 13:07

Антикорупційні закони

Народним депутатом п-ном Зваричем Р.М. сьогодні було передано на розгляд Комітету з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо запобігання та протидії корупції.

Роман Михайловия наполягає на негайному початку боротьби з корупцією в Україні, тобто с 1 травня 2010 року.

В пояснювальній записці до законопроекту зазначено: "Необхідність прийняття даного законопроекту зумовлена потребою якнайшвидшого введення в дію законів України «Про засади запобігання та протидії корупції» та «Про відповідальність юридичних осіб за вчинення корупційних правопорушень», прийнятих Верховною Радою України 11 червня 2009 року".

Нагадаємо, що 30 березня 2010 року в офіційному виданні "Голос України"  № 56 було опубліковано Закон "Про внесення змін до деяких законів України щодо запобігання та протидії корупції"  № 1962-VI вiд 10.03.2010.

Даним законом змінено дату набрання чинності з 1 квітня 2010 року на 1 січня 2011 таких законів:

  • Закону України "Про засади запобігання та протидії корупції",
  • Закону України "Про відповідальність юридичних осіб за вчинення корупційних правопорушень".

Введення в дію антикорупційних законів істотно змінить порядок ведення бізнесу в Україні, що абсолютно не пов’язано із протидією корупції в Україні. Норми означених законів, на нашу думку, істотно та не обґрунтовано обмежують права та інтереси суб’єктів цивільних правовідносин.

 

Відділ кадрового аудиту
порталу «Все про трудове право»

 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua