Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
Законопроект проти зарплати в конвертах Друк
Новини
Вівторок, 13 квітня 2010, 11:10

Борьба с выплатами зарплаты в конвертахНа виконання завдань, поставлених Президентом України перед Урядом, Міністерством фінансів України та Державною податковою адміністрацією України, за участю Держкомпідприємництва розроблено проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо впорядкування оплати праці)». Зміст законопроекту було розміщено на сайті  Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва.

Проект розроблено з метою підвищення соціальної відповідальності бізнесу, виховання свідомого ставлення до оплати праці та нарахування внесків до фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування.

Законопроект спрямований на вирішення проблеми легалізації заробітної плати та, як наслідок, збільшення надходжень до фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування та місцевих бюджетів податку з доходів фізичних осіб.

Проектом Закону передбачається:

  • запровадити середню індикативну заробітну плату, яка дорівнює розміру мінімальної заробітної плати помноженої на відповідний коефіцієнт;
  • сплата внесків до фондів пенсійного та соціального страхування з заробітної плати (доходів), розмір яких є не менше ніж середня індикативна заробітна плата;
  • сплати податку з доходів фізичних осіб за рахунок коштів роботодавця з позитивної різниці між середньою індикативною та реально нарахованою найманому працівнику заробітною платою;
  • встановлення солідарної адміністративної відповідальності роботодавця та працівника за виплату та утримання доходів, які не були попередньо нараховані згідно із законодавством.

Середня індикативна заробітна плата не може бути меншою за встановлену законом мінімальну заробітну плату, збільшену на відповідний коефіцієнт для окремих категорій працівників, зокрема:

  • для перших керівників підприємств, установ та організацій такий коефіцієнт дорівнює - 5,
  • для головних бухгалтерів – 3,
  • для працівників – 2.

У відповідності із класифікатором професій до керівників відносяться професії, зазначені у розділі 4.1., зокрема, професії, що пов'язані керівництвом об'єднаннями підприємств, підприємствами, установами, організаціями та їхніми підрозділами незалежно від форм власності та видів діяльності.

Головний бухгалтер визначено класифікатором під кодом 1231. Тобто решта професій у відповідності до проекту закону підпадатиме під категорію "працівник".

Однак, чинним законодавством України є більш широкі визначення "працівника", зокрема:

Законом України "Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності" від 15.09.1999 N 1045-XIV визначено працівника, як фізичну особу, яка працює на підставі трудового договору на підприємстві, в установі, організації чи у фізичної особи, яка використовує найману працю.

у відповідності до Закону України "Про охорону праці" від 14.10.92 N 2694-XII працівник - це особа, яка працює на підприємстві, в організації, установі та виконує обов'язки або функції згідно з трудовим договором (контрактом).

Отже, згідно з редакцією проекту закону, із заробітної платні прибиральниці, зазначеної у штаному розкладі в розмірі 900 грн., роботодавець зобов'язаний перерахувати до державного бюджету податки та соціальні збори в 2 рази більше, ніж за умовими діючого законодавства, так податок с доходів фізчних осіб становитиме 265 грн., замість 135.

Нагадаємо, що одним із завдань Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва є сприяння формуванню системи фінансово-кредитної, консультаційної та інформаційної підтримки підприємництва.

Відділ кадрового аудиту
порталу «Все про трудове право»

 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua