Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
Народні депутати розпочали охоту на відьом Друк
Новини
Середа, 14 квітня 2010, 13:41

Депутаты Украины начали борьбу с ведьмами, гадалка, знахарями и астрологами13 квітня 2010 року народними депутатами України оголошено війну із відьмами, чаклунами, знахарями, астрологами, екстрасенсами та іншими передрікателями долі для захисту духовного, психічного, морального та фізичного здоров’я населення.

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів (щодо заборони діяльності екстрасенсів, знахарів, ворожок, хіромантів та послуг з передрікання майбутнього (долі) зареєстровано вчора в Верховній Раді України.за номером 6299.

Тривалий час на адресу Кабінету Міністрів України та народних депутатів, надходять численні звернення від громадян, християнських конфесій, релігійних та громадських організацій, стосовно небезпеки для психічного здоров’я, а також духовності та моральності українського суспільства, особливо молодого покоління, неконтрольованої та нерегульованої ніякими правилами діяльності екстрасенсів, знахарів, ворожок, хіромантів, та широке розповсюдження надання послуг з передрікання майбутнього (долі).

Нині ми бачимо, як ЗМІ та телебачення заполонили різноманітні комерційні програми, та відео сюжети, де пропонуються платні послуги, сумнівного змісту, стосовно передрікання майбутнього (долі), а також різноманітні телевікторини та конкурси, які надають послуги зокрема через платні телефонні номери та смс, але мають на меті власне збагачення та заволодіння коштами глядачів через сумнівні схеми.

Більше того, у відповідності до Державного класифікатора України професій ДК 003-95 існують такі професії, як:

  • 5151 – Астролог;
  • 5152 – Ворожка;
  • 5152 – Хіромант.

Проектом закону пропонується встановити заборону діяльності екстрасенсів, знахарів, ворожок, хіромантів, та послуг з передрікання майбутнього (долі), зокрема, пропонується заборона на телебаченні та в друкованих засобах масової інформації реклами діяльності та послуг екстрасенсів, знахарів, ворожок, хіромантів, та послуг з передрікання майбутнього (долі), для захисту духовного, психічного, морального та фізичного здоров’я населення.

За порушення заборони діяльності на чаклунів пропонується накладати штраф у розмірі від 100 до 150 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто від 1700 до 2550 грн.

Відділ кадрового аудиту
порталу «Все про трудове право»

 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua