Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
Розмір і порядок справляння плати за сертифікат архітектора Друк
Новини
Четвер, 15 квітня 2010, 10:39

Порядок получени сертификата архитектора и его стоимостьВ Міністерстві юстиції України 8 квітня 2010 р. зареєстровано Наказ Мінрегіонбуду "Про затвердження Розміру і порядку справляння плати за видачу кваліфікаційного сертифіката архітектора (його дубліката)"  вiд 19.11.2009 р. № 498.

За видачу кваліфікаційного сертифіката архітектора (його дубліката) справляється плата в наступномі розмірі:

за видачу кваліфікаційного сертифіката — 2,2 мінімальної заробітної плати,

за видачу дубліката кваліфікаційного сертифіката — 1,3 мінімальної заробітної плати.

Сплата проводиться через установи банків.

Кошти від сплати використовуються Національною спілкою архітекторів України виключно для забезпечення роботи Архітектурно-будівельної атестаційної комісії у межах повноважень, визначених відповідними нормативно-правовими актами.

Плату за видачу кваліфікаційного сертифіката архітектора (його дубліката) здійснюють усі відповідальні виконавці окремих видів робіт, пов'язаних із створенням об'єктів архітектури, які пройшли професійну атестацію та щодо яких Архітектурно-будівельною атестаційною комісією прийнято рішення про видачу кваліфікаційного сертифіката архітектора або його дубліката.

Нагадаємо, що згідно з Наказом Мінрегіонбуду вiд 28.09.2009 № 393 "Про затвердження Кваліфікаційних вимог до відповідальних виконавців окремих видів робіт, пов'язаних із створенням об'єктів архітектури"  такий  виконавець повинен мати вищу архітектурну освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліст, магістр та мати стаж роботи за фахом не менше ніж три роки. Допускаються випадки, коли особа, яка не має вищої архітектурної освіти, але вона повинна мати стаж роботи у сфері містобудування та архітектури не менше ніж десять років.

Виконавець повинен мати практичний досвід із здійснення окремих видів робіт, пов'язаних із створенням об'єктів архітектури, які затверджено Міністерством регіонального розвитку та будівництва України.

Набрання чинності - з дати публікації Наказу.

Відділ кадрового аудиту
порталу «Все про трудове право»

 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua