Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
Пікетування проти нового Трудового кодексу Друк
Новини
Понеділок, 26 квітня 2010, 08:43

Акция протеста против нового Трудового кодекса

Найближчим часом на одному із засідань Верховної Ради України на порядку денному розгляд та прийняття у другому читанні Проекту Трудового кодексу України (реєстраційний номер 1108), який подано до Верховної Ради народним депутатом Харою Василем Григоровичем представником Партії регіонів на зам.

Cьогодні, 26 квітня з 15.00 до 16.00 Громадянський фронт проти узаконення рабства проведе пікетування офісу Партії регіонів у м. Києві по вул. Липська, 10.

Мета акції: привернути увагу громадськості до небезпеки прийняття законопроекту № 1108 – нового Трудового кодексу України в редакції, яка порушує конституційні права найманих працівників, а також конвенції Міжнародної організації праці та Європейську соціальну хартію Ради Європи. Учасники акції будуть у протигазах. Захід пройде під гаслами: «ТКУ 2010 = Чорнобиль 1986» та «Трудовий кодекс – гірше радіації: протигаз не допоможе».

Організатор акції: Громадянський фронт проти узаконення рабства, коаліція громадських організацій, професійних спілок і активістів, створена в вересні 2008 року для протидії репресивним змінам у трудовому законодавстві. Пікетувати офісу Партії регіонів будуть, зокрема, незалежні профспілки «Захист праці», «Пряма Дія» та «Народна солідарність».

Нагадаємо, що 8 липня 2009 року близько 25 пікетувальників зібралися на вулиці Банковій 6-8 біля входу в Комітет Верховної Ради з питань соціальної політики та праці, роздавали депутатам листівки, скандували «Ми – не раби!» та «Ні – новому Кодексу!», за допомогою мегафону зверталися до членів Комітету.

Різноманітні акції й заходи проти прийняття законопроекту у сьогоднішній його редакції нещодавно пройшли у Хмельницьку, Дніпропетровську, Сімферополі, Львові, Кривому Розі та Херсоні.

Більшість учасників конкурсу есе на тему «Новий Трудовий кодекс – крок у майбутнє чи у минуле»  вважають законотворчу ініціативу безперечним кроком до цивілізованих трудових відносин, але поточна редакція законопроекту вимагає доопрацювання.

Відділ кадрового аудиту
порталу «Все про трудове право»

 

 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua