Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
Затверджено механізм визначення мінімальної погодинної зарплати Друк
Новини
Четвер, 06 травня 2010, 09:37

Минимальная почасовая оплата труда5 травня 2010 року на чергвоому засідання Уряду було затверджено механізм визначення та застосування мінімальної заробітної плати в погодинному розмірі.

Проект відповідного акта на засіданні Кабінету Міністрів України представив Міністр праці та соціальної політики України Василь Надрага.

Згідно з прийнятою постановою мінімальна заробітна плата в погодинному розмірі встановлюється відповідно до умов та порядку встановлення мінімальної місячної заробітної плати, передбачених статтями 9 і 10 Закону України „Про оплату праці”.

Вона визначається, виходячи з узгодженого проекту місячного розміру мінімальної заробітної плати та середньомісячної норми тривалості робочого часу за рік при 40-годинному робочому тижні.

Після узгодження з відповідними організаціями та профспілками пропозицій щодо мінімальної заробітної плати в місячному розмірі Мінпраці розраховує мінімальну заробітну плату в погодинному розмірі та подає пропозиції щодо цього Міністерству фінансів до 10 серпня щороку для включення до проекту державного бюджету на наступний рік.

Постановою передбачено, що мінімальна заробітна плата в погодинному розмірі застосовується:

  • на підприємствах незалежно від форм власності у разі встановлення у колективних договорах або за погодженням з профспілковими чи іншими органами, уповноваженими на представництво трудовим колективом, погодинної оплати праці із застосуванням відповідних нормованих завдань та обліку фактичного робочого часу;
  • у фізичних осіб, які використовують найману працю з погодинною оплатою праці;
  • в установах і організаціях, що фінансуються з бюджету, в разі прийняття Кабінету Міністрів України рішення про встановлення працівникам погодинної оплати праці. Пропозиції щодо прийняття таких рішень вносить Міністерство праці та соціальної політики за ініціативою центральних та місцевих органів виконавчої влади та після консультацій з відповідними галузевими профспілками.

Чинним законом про держбюджет України на 2010 рік встановлено погодинну оплату у розмірі:

з 1 січня – 5,2 грн., з 1 квітня – 5,29 грн., з 1 липня – 5,32 грн., з 1 жовтня – 5,43 грн., з 1 грудня – 5,52 грн.

За матеріалами Мінпраці

Відділ кадрового аудиту
порталу «Все про трудове право»

 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua