Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
Збільшено розмір іменних стипендій Верховної Ради України Друк
Новини
Понеділок, 31 травня 2010, 09:11

Стипендии одареннім студентам от верховного совета28 травня 2010 року набрала чинності Постанова Верховної Ради України вiд 13.05.2010 № 2188-VI "Про внесення змін до Постанови Верховної Ради України "Про встановлення іменних стипендій Верховної Ради України студентам вищих закладів освіти" щодо збільшення розміру іменних стипендій Верховної Ради України".

Розміри іменних стипендій становитимуть:

  • для студентів вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації - 900 гривень;
  • для студентів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації - 1200 гривень.

Стипендії призначаються згідно з наказами керівників центральних органів виконавчої влади, у підпорядкуванні яких є вищі навчальні заклади, щорічно з 1 вересня на один навчальний рік за результатами літнього семестрового контролю попереднього навчального року і виплачуються з коштів, передбачених у загальному фонді кошторисів вищих навчальних закладів на стипендіальне забезпечення.

Всього засновано 500 іменних стипендій Верховної Ради України, у тому числі:

  • 175 стипендій - студентам вищих навчальних закладів I і II рівнів акредитації;
  • 325 стипендій - студентам вищих навчальних закладів III і IV рівнів акредитації.

Для отримання іменної стипендії Верховної Ради України студент повинен виявити особливі успіхи в навчанні та науковій роботі.

 

Нагадаємо, що 14 травня 2010 року Мінюстом зареєстровано Положення про академічну стипендію Кабінету Міністрів України обдарованим студентам з числа інвалідів вiд 19.04.2010 року № 328/204/67/342.

 

Відділ кадрового аудиту
порталу «Все про трудове право»

 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua