Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
МВС затвердило вартість години роботи експерта у 2010 році Друк
Новини
П'ятниця, 04 червня 2010, 11:38

МВД утвердили стоимость оплаты работы  эксперта28 травня 2010 року Мінюстом зареєстровано Наказ МВС України вiд 11.05.2010 № 166 "Про встановлення нормативної вартості однієї експертогодини у 2010 році".

Екпертогодина - це виплати державним спеціалізованим установам судової експертизи за виконання їх працівниками функцій експертів і спеціалістів.

Згідно з Інструкцію вiд 01.07.1996 № 710 "Про порядок і розміри відшкодування витрат та виплати винагороди особам, що викликаються до органів дізнання, досудового слідства, прокуратури, суду або до органів, у провадженні яких перебувають справи про адміністративні правопорушення, та виплати державним спеціалізованим установам судової експертизи за виконання їх працівниками функцій експертів і спеціалістів" (надалі - Інструкція) затверджено вартість однієї експертогодини у 2010 році:

  • експертиза проста - 43,0 грн без ПДВ;
  • експертиза середньої складності - 53,7 грн без ПДВ;
  • експертиза особливої складності - 64,6 грн без ПДВ.

Наказ набирає чинності з дня його опублікування.

Довідково

У разі виклику працівника державної спеціалізованої установи судової експертизи органами дізнання, досудового слідства чи суду для виконання функцій, передбачених статтями 128-1 і 270-1 Кримінально-процесуального кодексу України, заробітна плата за час виконання зазначених функцій і витрати на відрядження відшкодовуються за рахунок державного бюджету в межах коштів, передбачених на проведення судових експертиз.

Відповідно до чинного законодавства (ст. 92 Кримінально-процесуального кодексу України, ст. 275 Кодексу України про адміністративні правопорушення) за свідками, потерпілими, законними представниками потерпілих, понятими, а також експертами, спеціалістами і перекладачами зберігається середня заробітна плата за весь час, затрачений ними у зв'язку з явкою та викликом до органів дізнання, досудового слідства, прокуратури, суду або до органів, у провадженні яких перебувають справи про адміністративні правопорушення.

Особам, які не є працівниками підприємств, установ чи організацій, виплачується винагорода за відрив від звичайних занять.

Крім того, всім зазначеним вище особам, якщо виконання їх процесуальних функцій пов'язане з перебуванням за межами населеного пункту постійного проживання, відшкодовуються такі витрати: вартість проїзду до місця виклику і назад, витрати, пов'язані з найманням жилого приміщення, добові.

Відділ кадрового аудиту
порталу «Все про трудове право»

 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua