Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
СПД може підписувати трудовий договір через доручення Друк
Новини
Вівторок, 08 червня 2010, 10:33

Трудовой договор с физциком можно подписывать с нотариальной
доверенностьюСьогодні набули чинності зміни до Кодексу законів про працю України. Закон вiд 18.05.2010 № 2266-VI "Про внесення зміни до статті 24-1 Кодексу законів про працю України" опубліковано сьогодні в "Голосі України".

Згідно із поточною редакцією КЗпПу фізична особа має право підписувати трудовий договір з працівником з допомогою іншої особи, яка діятиме на підставі нотаріально посвідченого доручення.

До сьогодні будь-який трудовий договір фізична особа з працівником повинна була підписувати власноруч, що зумовлювало багато труднощів та обмежень.

Нагадаємо, що на численні пропозиції та прохання Урядом України прийнято постанову від 29 жовтня 2009 р. № 1168 «Деякі питання застосування законодавства про працю фізичною особою, яка використовує найману працю». Згідно із прийнятою постановою для зняття з реєстрації трудового договору в односторонньому порядку стало достатньо надати відповідному центру зайнятості пакет документів, що підтверджує законність розірвання трудових відносин з працівником.

 

Відділ кадрового аудиту
порталу «Все про трудове право»


Щодо оформлення найманого працівника як фізичної особи-підприємця: питання податків і не тільки

Зміни положень щодо реєстрації трудових відносин між підприємцем та фізичною особою

 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua