Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
Нові правила охорони праці в добувній промисловості Друк
Новини
Середа, 16 червня 2010, 16:39

Новые прави охраны труда в добычной промышленностиВ Міністерстві юстиції України 3 червня 2010 р. за №356/17651 зареєстровано Наказ Держгірпромнагляду вiд 18.03.2010 №61 «Про затвердження Правил охорони праці під час розробки родовищ корисних копалин відкритим способом».

Даним наказом скасовано наказ Державного комітету України по нагляду за охороною праці від 31.05.1994 р. №54 "Про затвердження Правил безпеки при розробці родовищ корисних копалин відкритим способом"

Дія цих Правил поширюється на суб'єктів господарювання незалежно від форм власності, діяльність яких пов'язана з розробкою рудних та нерудних корисних копалин відкритим способом (надалі - Гірниче підприємство).

Вимоги цих Правил є обов'язковими для всіх суб'єктів господарювання, які здійснюють проектування, будівництво та експлуатацію кар'єрів (розрізів), будівель, споруд, машин, устаткування, засобів захисту та контролю, приладів і матеріалів, а також для всіх працівників, у яких виконання обов'язків пов'язане з перебуванням на об'єктах відкритих гірничих робіт.

Гірниче підприємство при проведенні гірничих робіт повинно мати:

  • спеціальний дозвіл на користування надрами;
  • акт про надання гірничого відводу;
  • технічний проект розробки родовища корисних копалин, затверджений і погоджений в установленому порядку;
  • геолого-маркшейдерську, технічну та обліково-контрольну документацію (календарні плани розвитку гірничих робіт, проекти, паспорти, схеми).

Набрання чинності - з дати публікації Наказу.

Нагадаємо, що на початку цього року Держгірпромнагляд також затвердив Правил охорони праці у газовому господарстві підприємств чорної металургії та Правил охорони праці під час експлуатації електронно-обчислювальних машин.

Відділ кадрового аудиту
порталу «Все про трудове право»

 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua