Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
Мінпраці надав роз'яснення щодо оформлення декрету Друк
Новини
Четвер, 05 серпня 2010, 10:59

 Про надання відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трьох років, якщо народилася друга дитина

Порядок оформления декретного отпуска на второго ребенка

Листом від 12 липня 2010 р. № 201/13/116-10 Мінпраці надав роз'яснення щодо порядку надання відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трьох років, якщо народилася друга дитина.

Відповідно до ст. 18 Закону України «Про відпустки» після закінчення відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами за бажанням жінки їй надається відпустка для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.

У випадку, коли жінка, перебуваючи у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, народила другу дитину, їй оплачується листок непрацездатності у зв’язку з вагітністю та пологами. При цьому відпустка у зв’язку з вагітністю та пологами не оформляється. Наказ про надання відпустки по догляду за другою дитиною має бути видано з наступного дня після дати виповнення першій дитині трьох років. Чинним законодавством не передбачено оформлення одночасно двох відпусток по догляду за першою та другою дитиною віком до трьох років.

У подальшому після виповнення трирічного віку першій дитині підставою для продовження виплати їй допомоги по догляду за другою дитиною має бути витяг з наказу (розпорядження) роботодавця про надання їй відпустки для догляду за другою дитиною до досягнення нею трирічного віку, який видається з наступного дня після виповнення трирічного віку першій дитині.

Нагадаємо, що з 2 червня 2010 року батьки та інші особи, що виховують дітей до віком до 14 років, отримали право на додаткову відпустку на період оголошення карантину на відповідній території.

Відділ кадрового аудиту
порталу «Все про трудове право»

 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua