Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
Затверджено порядок надання позик Пенсійному фонду України Друк
Новини
Понеділок, 09 серпня 2010, 11:15

Кредиты для Пенсионного фонда УкраиныПостановою Кабміну № 655 вiд 28.07.2010 затверджено Порядок надання у 2010 році позик на покриття тимчасових касових розривів Пенсійного фонду України, пов'язаних з виплатою пенсій.

Цей Порядок визначає механізм надання Державним казначейством з єдиного казначейського рахунка позик Пенсійному фонду України (далі - Фонд) на покриття тимчасових касових розривів, пов'язаних з виплатою пенсій, та погашення таких позик.

Тимчасовий касовий розрив визначено, як неможливість Фонду за рахунок залишків власних коштів, поточних власних надходжень та надходжень з державного бюджету здійснити планове фінансування виплати пенсій.

Державне казначейство протягом одного робочого дня розглядатиме звернення Фонду і з урахуванням своєї платоспроможності, оцінки ризиків її втрати приймає рішення щодо надання позики Фонду. При цьому, платоспроможність Державного казначейства - здатність органів Державного казначейства своєчасно та у повному обсязі забезпечувати виконання платіжних доручень розпорядників, одержувачів бюджетних коштів та інших клієнтів.

Основними завданнями Державного казначейства України сьогодні є:

1) забезпечення казначейського обслуговування державного та місцевих бюджетів на основі ведення єдиного казначейського рахунка, що передбачає:

  • розрахунково-касове обслуговування розпорядників і одержувачів бюджетних коштів;
  • контроль за здійсненням бюджетних повноважень при зарахуванні надходжень, прийнятті зобов'язань та проведенні платежів за цими зобов'язаннями;
  • в межах своїх повноважень контроль за дотриманням учасниками бюджетного процесу бюджетного законодавства;
  • ведення бухгалтерського обліку і складення звітності про виконання державного та місцевих бюджетів;

2) управління наявними фінансовими ресурсами, що ним обліковуються;

3) визначення механізму казначейського обслуговування державного та місцевих бюджетів, установлення єдиних правил бухгалтерського обліку і звітності про виконання державного та місцевих бюджетів, кошторисів розпорядників бюджетних коштів, визначення порядку і строків подання звітів про виконання кошторисів державних цільових фондів.

За матеріалами  Держказначейства

Відділ кадрового аудиту
порталу «Все про трудове право»

 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua