Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
Порядок працевлаштування вчорашніх студентів Друк
Новини
Середа, 08 вересня 2010, 17:13

Трудоустройство віпускников ВУЗов и техникумовНа передодні Дня знань, 27 серпня 2010 року Кабінет Міністрів України затвердив Постановою №789 Порядок укладення договорів про працевлаштування випускників вищих та професійно-технічних навчальних закладів, на яких поширюється дія Закону України "Про підвищення престижності шахтарської праці" (надалі - Постанова №789).

До набуття чинності Постановою №789 укладання договорів щодо працевлаштування випускників навчальних закладів здійснюється відповідно до наказу Міносвіти від 23.03.94 р. № 79 «Про затвердження Положення про сприяння в працевлаштуванні випускників державних вищих навчальних і професійних навчально-виховних закладів України», зареєстрованого в Мін’юсті 20.06.94 р. за № 135/344.

Порядок укладання договорів про працевлаштування, затверджений Постановою №789, стосується випускники, які навчалися у державних та комунальних вищих та професійно-технічних навчальних закладах.

Такі випускники на останньому курсі навчання за власним бажанням матимуть можливість укласти договір про працевлаштування з керівником вищого чи професійно-технічного навчального закладу і з Радою міністрів Автономної Республіки Крим, обласною, районною, Київською та Севастопольською міською держадміністрацією залежно від місця розташування навчального закладу.

Постановою №789 затверджено порядок працевлашутвання вчорашніх студентів, який не зобов'язує студента користуватися домовленостями керівництва навчального закладу з місцевими органами влади щодо працевлаштування, а також не гарантує забезпечення випускника місцем роботи.

Нагадаємо, що згідно із Законом України № 2278-VI “Про Державну програму економічного і соціального розвитку України на 2010 рік” від 20 травня 2010 року, випускники можуть ігнорувати примусове працевлаштування.

Відділ кадрового аудиту
порталу «Все про трудове право»

 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua