Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
Нові вимоги до розкладу роботи водіїв Друк
Новини
Понеділок, 11 жовтня 2010, 11:38

Регламент работы водителейЗ 4 жовтня 2010 року набув чинності Наказ від 07.06.2010 №340 «Про затвердження Положення про робочий час і час відпочинку водіїв колісних транспортних засобів» (надалі за текстом - Положення №340).

Вимоги цього Положення поширюються на автомобільних перевізників та водіїв, які здійснюють внутрішні перевезення пасажирів чи/та вантажів колісними транспортними засобами.

Нормальна тривалість робочого часу водіїв не повинна перевищувати 40 годин на тиждень. Змінний період керування водія, включаючи надурочні роботи, не повинен перевищувати 9 годин. Тривалість керування водія на тиждень, включаючи надурочні роботи, не повинна перевищувати 48 годин.

На автобусні маршрути протяжністю понад 500 км направляються два водії, причому період керування кожного повинен становити половину загального періоду керування. Перерви для короткочасного відпочинку від керування ТЗ включаються в робочий час водія. Тривалість щоденного (міжзмінного) відпочинку водія протягом будь-якого двадцятичотиригодинного періоду, рахуючи від початку робочого дня (зміни), має бути не менше 10 послідовних годин. Тривалість щотижневого відпочинку водія має бути не менше 45 послідовних годин.

Час, відпрацьований понад норму тривалості робочого часу за обліковий період, вважається надурочним і оплачується згідно зі статтею 106 Кодексу законів про працю України, тобто надурочний час оплачується у подвійному розмірі.

Робочий час та час відпочинку водія підлягає обов'язковому обліку за формами, затвердженими Положенням №340.

individual_control_of_drivers.jpgreport_of_drivers.jpgtimetable_of_drivers.jpg

 

Відділ кадрового аудиту
порталу «Все про трудове право»

 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua