Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
Підприємці страйкують - відстоюють свої права на працю Друк
Новини
Четвер, 14 жовтня 2010, 11:38

Предприниматели бастуютФізична особа - підприємець є самозійнятою особою, що забезпечує себе місцем роботи, джерелом оплати своєї праці та найнятих ним працівників.

Сьогодні йде масовий наступ на фізичних осіб - підприємців. Спочатку змусили платити підприємців, платників податків за спрощеною системою оподаткування, пенсійний внесок «за себе», а завершенням розпочатого погрому буде ухвалення Податкового кодексу, який практично знищує спрощені системи оподаткування підприємництва (єдиний податок і фіксований патент), роблячи перші малодоступною і обмеженою, а другу взагалі скасовує.

Після цих законодавчих нововведень мільйонна армія приватних підприємців просто не витримає такого тиску. Податковий кодекс в існуючій на сьогоднішній день редакції, ймовірність прийняття якого дуже велика, ставить на коліна підприємців Україні.

Для того, щоб вижити, Всеукраїнська газета «Консультант приватного підприємця» закликає об'єднати свої зусилля проти прийняття антипідприємницьких законів. На сайті Консультанта приватного підприємця відкрито спеціальний розділ, в якому ви можете дізнатися або поділитися інформацією про заплановані акції протесту, події, мітингах і подібних заходах, що стосуються сьогодення і майбутнього приватного підприємництва в Україні.

Вже на сьогодні заплановано наступні акції протесту:

  • 15.10.2010 р. - м. Біла Церква (Київська обл.)
  • 07.10.2010 р. - м. Запоріжжя
  • 14.10.2010 р. - м. Харків
  • 07.10.2010 р. - м. Хмельницький
  • 13.10.2010 р. - м. Миколаїв
  • 20.10.2010 р. - м. Славута (Хмельницька обл.)

Про порядок проведення акцій, мітингів та страйків можна детальніше дізнатися в розділі нашого сайту "Думка юриста".

Відділ кадрового аудиту
порталу «Все про трудове право»


 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua