Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
Урядовий експеримент щодо електронних соціальних карток Друк
Новини
Понеділок, 25 жовтня 2010, 15:21

Социальная электронная карточкаПостановою КМУ від 11 жовтня 2010 року № 947 вирішено провести в 2010 - 2011 роках у Києві, Харківській та Чернівецькій областях експеримент зі створення інформаційно-аналітичної системи регіонального управління соціальною сферою та впровадження електронної соціальної картки. Постанова набирає чинності 22 жовтня 2010 року.

Міністру фінансів доручено створити і очолити Міжвідомчу комісію з питань впровадження картки, включивши до її складу представників зацікавлених органів, представників профспілок, роботодавців і експертів.

Комісія повинна вивчити міжнародний досвід впровадження електронної соціальної картки із застосуванням технологій різних платіжних систем і провести аналіз передумов для створення єдиної інформаційно-аналітичної системи обліку та управління коштами соціальної сфери та впровадження електронної соціальної картки на всій території Україні.

Поки що достеменно не відомо, що собою представлятиме електронна соціальна картка, але судячи з усього, це спосіб монетизації соціальних пільг. Іншими словами, якщо зараз пенсіонер їздить у громадському транспорті, пред'являючи пенсійне посвідчення, то після введення карток, він буде платити реальними грошима, якими йому будуть надходити на картку з держбюджету в якості компенсації. Крім того, є думка, що картки будуть використовуватися для отримання знижок на продукти харчування.

За матеріалами http://pravotoday.in.ua

  Відділ кадрового аудиту
порталу «Все про трудове право»

 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua