Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
Затверджено Положення про рух коштів єдиного соціального внеску Друк
Новини
Вівторок, 07 грудня 2010, 18:36

Единый социальный взносПенсійний фонд України разом з Кабміном продовжує розробку нормативно-правових документів щодо обліку єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.

Відповідну Постанову вiд 17.11.2010 № 26-1 "Про затвердження Положення про рух коштів єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" було зареєстровано в Мінюсті 1 грудня 2010 року.

Метою затвердження цього Положення є регламентування руху коштів єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування та фінансових санкцій (штрафів та пені), що застосовуються згідно із Законом України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування", на рахунках, відкритих в органах Державного казначейства України відповідно до вимог законодавства.

Нагадаємо, що у вересні 2010 року Пенсійним фондом України затверджено:

 

Відділ кадрового аудиту
порталу «Все про трудове право»

 

 

 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua