Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
Держаних службовців зобов'язано подавати податкову декларацію Друк
Новини
Четвер, 09 грудня 2010, 10:58

091130_accountant.jpg1 сiчня 2011 року набирає чинностi Закон України «Про внесення змiн до деяких законодавчих актiв України у зв’язку з прийняттям Податкового кодексу України» вiд 2 грудня 2010 р. № 2756-VI, яким внесено змiни до низки законiв.

Так, викладено у новiй редакцiї статтю 13 Закону України «Про державну службу» та статтю 13 Закону України «Про службу в органах мiсцевого самоврядування». Вiдтепер особа, яка претендує на зайняття посади державного службовця або посади в органах мiсцевого самоврядування третьої-сьомої категорiй, подає за мiсцем майбутньої служби довiдку органу державної податкової служби про подану декларацiю про майновий стан i доходи (податкову декларацiю).

Особа, яка претендує на зайняття посади державного службовця або посади в органах мiсцевого самоврядування першої та другої категорiй, повинна зазначити в податковiй декларацiї також вiдомостi про належнi їй та членам її сiм’ї нерухоме та цiнне рухоме майно, вклади в банках i цiннi папери.

Декларацiї про майновий стан i доходи (податковi декларацiї) державнi службовцi та посадовi особи органiв мiсцевого самоврядування подають щорiчно органу державної податкової служби за своєю податковою адресою.

Також внесено змiни до Законiв України «Про Кабiнет Мiнiстрiв України» вiд 7 жовтня 2010 р. № 2591-VI, «Про вибори депутатiв Верховної Ради Автономної Республiки Крим, мiсцевих рад та сiльських, селищних, мiських голiв» вiд 10 липня 2010 р. № 2487-VI, «Про вибори народних депутатiв України» вiд 25 березня 2004 р. № 1665-IV щодо подання податкових декларацiй Прем’єр-мiнiстром України, кандидатами у депутати та кандидатами на посаду сiльського, селищного, мiського голови.

За матеріалами http://kadrovik01.com.ua

 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua