Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
Крим в експерименті щодо електронних соціальних карток Друк
Новини
Понеділок, 13 грудня 2010, 11:21

Социальная электронная карточкаПостановою № 1113 вiд 08.12.2010 Урядом прийнято до участі в експерименті зі створення інформаційно-аналітичної системи регіонального управління соціальною сферою та впровадження електронної соціальної картки Автономну Республіку Крим.

Рада міністрів Автономної Республіки Крим самостійно висунула таку пропозицію щодо участі в експерименті.

Нагадаємо, що поки достеменно не відомо, що собою представлятиме електронна соціальна картка, але судячи з усього, це спосіб монетизації соціальних пільг. Іншими словами, якщо зараз пенсіонер їздить у громадському транспорті, пред'являючи пенсійне посвідчення, то після введення карток, він буде платити реальними грошима, якими йому будуть надходити на картку з держбюджету в якості компенсації. Крім того, є думка, що картки будуть використовуватися для отримання знижок на продукти харчування.


  Відділ кадрового аудиту
порталу «Все про трудове право»

 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua