Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
Затверджено порядок звірення інформації щодо єдиного внеску Друк
Новини
Понеділок, 20 грудня 2010, 17:11

Єдиний соціальний внесокПравлінням Пенсійного фонду України затверджено Постанову №27-1 від 23.11.2010 року.

Даною Постановою регулюватиметься порядок звірення платників страхових внесків на загальнообов'язкове державне соціальне страхування між Пенсійним фондом України, податковою  дирекціями соціальних фондів та центром зайнятості.

Цей Порядок розроблено відповідно до Законів України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування".

Звірення даних платників страхових внесків на загальнообов'язкове державне соціальне страхування здійснюється шляхом інформаційного обміну на центральному рівні інформаційно-телекомунікаційними засобами в електронному вигляді або на магнітних та/або інших носіях даних.

Суб'єктами такого інформаційного обміну є:

  • Пенсійний фонд України;
  • Державна податкова адміністрація України;
  • Виконавча дирекція Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності;
  • Виконавча дирекція Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України;
  • Державний центр зайнятості - виконавча дирекція Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

 

Відділ кадрового аудиту
порталу «Все про трудове право»

 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua