Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
Депутати скасували боротьбу з корупцією Друк
Новини
Вівторок, 21 грудня 2010, 15:07

Антикорупційні закони

Рішенням 268 народних депутатів сьогодні скасовано запеклу боротьбу з корупцією за жорсткими правилами, що повинна була розпочатися з 1 січня 2011 року.

Відповідно Закон "Про внесення змін до деяких законів України щодо запобігання та протидії корупції"  № 1962-VI вiд 10.03.2010  було визнано таким, що втратив чинність.

У той же час сьогодні Верховною Радою України було внесено до порядку денного законопроект «Про засади запобігання та протидії корупції в Україні», поданий Президентом.

Нагадаємо, що пакет скасованих антикорупційних законів, що повинен був вступити в дію вже з 1 січня нового року, передбачав не тільки основні системні засади запобігання та протидії корупції в публічній і приватній сферах суспільних відносин, але й істотні зміни в порядку ведення бізнесу в Україні.

Пакет антикорупційних законів, прийнято парламентом у червні 2009 року. За таке рішення було отримано 241 голос, в т.ч. 170 голосів Партії регіонів, 46 – НУНС, 19 – Блок Литвина та 5 позафракційних.

Відділ кадрового аудиту
порталу «Все про трудове право»

 

 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua