Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
Змінено порядок надання допомоги по безробіттю Друк
Новини
П'ятниця, 21 січня 2011, 15:51

Наказом Мінсоцполітики вiд 28.12.2010 № 415 внесено зміни до Порядку надання допомоги по безробіттю, у тому числі одноразової її виплати для організації безробітними підприємницької діяльності (надалі за текстом - Наказ № 415).

lawyer_button.gifВідповідно до затверджених змін до застрахованих осіб, що мають право на отримання допомоги по безробіттю, в т.ч. одноразової її виплати для організаціїї безробітними підприємницької діяльності, внесено фізичних осіб - підприємців, осіб, які забезпечують себе роботою самостійно.

Термінологію Порядку надання допомоги по безробіттю приведено у відповідність до чинних норм законодавства, зокрема додано необхідні словосполучення, пов'язані із сплатою єдиного внеску, який платники податків сплачують з 1 січня 2011 року замість зборів до Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття та інших соціальних зборів.

Згідно із Наказом №415 страховий стаж тепер обчислюватиметь за даними персоніфікованого обліку відомостей про застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов'язкового державного соціального страхування, а за періоди до його запровадження - у порядку і на умовах, передбачених законодавством, що діяло раніше.

Страховий стаж обчислюється в місяцях. Якщо сума сплачених за відповідний місяць страхових внесків менша, ніж мінімальний страховий внесок, цей період зараховується до страхового стажу за формулою:

ТП = Св : В,

де:

ТП - тривалість періоду, що зараховується до страхового стажу та визначається у місяцях;

Св - сума єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, сплаченого за відповідний місяць;

В - мінімальний розмір страхового внеску за відповідний місяць.

Відділ кадрового аудиту
порталу «Все про трудове право»

 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua